زرین استودیو

زرین استودیو | تحقق رویای شما

تلفــن:02128428813

تبلیغات ۳۶۰ درجه چیست؟

  • توسط modir
  • جولای 9, 2019
  • 0 دیدگاه
  • 519 نمایش ها
ایجاد تجربه  ۳۶۰ درجه در مورد هم افزایی در پیام رسانی است. در کمپین های بازاریابی و تبلیغاتی ۳۶۰ درجه تلاش می شود پیام تبلیغاتی برند از طریق بسترهای مختلف به دست مخاطبین هدف برسد، مهم نیست مشتریان کجا باشند از طریق تبلیغات پرینتی، تبلیغات در مغازه، تبلیغات دیجیتال و شبکه های اجتماعی ارتباط با برند را تجربه می کنند.
کمپین بازاریابی۳۶۰ درجه کل چرخه خرید را پوشش می دهد، از کشف محصول و برند تا خرید و تکرار خرید مشتری. در این روش بازاریابی تمام رسانه ها از جمله تلویزیون، موبایل، رسانه های دیجیتال و شبکه های اجتماعی به صورت یکپارچه و بر اساس استراتژی های برند مورد استفاده قرار می گیرند. برند در تمام نقاط دسترسی و ارتباطی مصرف کننده به نمایش در می آید.
یکی از مثال های موفق در اجرای کمپین تبلیغاتی ۳۶۰ درجه، برند کوکاکولا است که در سال ۲۰۱۳ به صورت گسترده اقدام به تبلیغات در بسترهای گوناگون کرد؛ حضور در رخدادها و ایونت های مرتبط، تبلیغات ویدئویی در تلویزیون و شبکه های اجتماعی، ایجاد نرم افزار در گوشی موبایل و برقراری مسابقه از طریق آن از جمله بسترهای مورد استفاده توسط این برند بود که به خوبی توانست مخاطبان هدف خود را به تعامل با برند ترغیب کند.
کمپین های بازاریابی ۳۶۰ درجه موفق، پیام اصلی که مخاطبان به آن علاقه مند هستند را در نظر می گیرند و بررسی می کنند و مخاطبان ترجیح می دهند این پیام را به چه شکل دریافت کنند

ماشین تبلیغاتت روشن !

مشاوره تلفنی یا آنلاین چت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *